Otevírací doba:
Prac. dny: 8:00 - 12:00, 15:00 - 21:00 | Víkendy: 8:00 - 21:00

Fitness a kardio

Přijďte si zacvičit na fitness, či kardio zařízeních od renomovaného výrobce BODY SOLID. Protáhnete si celé tělo, zaběháte si na kardiopásech, nebo využijete novinku ve světě fitness vibrační desku, která až trojnásobně zefektivňuje vaše cvičení.

Kupte si permanentku na měsíc, půl roku, nebo rok. Nechodíte pravidelně? Kupte si kontovku se vstupy. Chcete si zacvičit jen jednou? Kupte si jednotlivý vstup. Nikoho nenutíme kupovat permanentky, či kontovky, je jen na Vás jakou variantu si zvolíte.

Cvičení pod dohledem trenéra

Naším cílem je, aby Vaše cvičení bylo maximálně efektivní a přinášelo vám radost z dosažených výsledků. Aby mělo cvičení požadovaný efekt, je třeba postupovat metodicky, jinak vydáte velké množství energie s téměř nulovým výsledkem. Pokud jste se rozhodli začít cvičit pravidelně ať už z jakéhokoli důvodu, je nezbytné, jako při každé činnosti, která má přinést dlouhodobé výsledky sestavit plán a podle něj striktně postupovat. Základem každého cvičebního plánu je vstupní diagnostika, u které je posouzen stav klienta, ze kterého se bude během cvičení vycházet. Je třeba zjistit výchozí úroveň fyzické zdatnosti, zdravotní stav, případná zdravotní omezení. Důležité je také zjistit očekávání klienta – co si od cvičení slibuje.

Teprve na základě těchto informací a naší moderní diagnostiky ( iHealth Core) je vypracován tréninkový plán, který splní Vaše očekávání. Pokud se rozhodnete cvičit pravidelně s trenérem podle něj sestaveného programu, čeká Vás následující: Celý program probíhá v několika fázích. V počátku se soustředíme především na zpevnění svalového korzetu, zvládnutí správných cvičebních technik a dýchání, odbourání svalových dysbalancí, bolestí zad a krční páteře. Po zvládnutí těchto základů se soustředíme na zvyšování podílu svalové hmoty, odbourání tuků a zlepšení celkové kondice a vitality. V závěrečné části celého procesu se zvyšuje náročnost cvičení a klient se připravuje na samostatné cvičení. Samozřejmě  může pokračovat dál s trenérem a zlepšovat již dosažené výsledky.  

Co můžete od pravidelného cvičení očekávat

  • Tvarování postavy
  • Zvýšení svalové hmoty
  • Redukce váhy a odbourání tuků
  • Zlepšení  kondice a vitality
  • Odstranění bolesti zad, krční páteře, zlepšení flexibility
  • Odbourání stresu – při cvičení se vyplavují endorfiny
  • Pravidelným cvičením se tělo čistí a zbavuje škodlivin způsobujících únavu a civilizační nemoci.
Upozornění: Veškeré výsledky jsou individuální, roli hraje počáteční kondicie, tělesné proporce a dispozice klienta.
Otevírací doba:
Prac. dny: 8:00 - 12:00, 15:00 - 21:00 | Víkendy: 8:00 - 21:00
Červenohrádecká 396/9,
Plzeň - Červený Hrádek 31200
© Copyright 2022 Sportovní centrum Hrádek s.r.o.
  Vytvořil SBweb s.r.o.
envelopephone-handsetmap-markerclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram